Filtry (128 products)
Active filters

Price

255,00 zł - 11 415,00 zł

Brand

Categories

Karty Graficzne

Sklep internetowy BuyIT posiada w asortymencie szereg podzespołów komputerowych o wysokich parametrach i niskich cenach. Tani i niezawodny sprzęt znajduje się również w dziale z kartami graficznymi. Sprawdź korzystne oferty i wybierz opcję odpowiednią do Twojego urządzenia.

Dobra karta graficzna – na jaki model się zdecydować?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Najlepszym wyborem zawsze będzie układ GPU, który spełnia potrzeby klienta, a to zawsze jest bardzo indywidualna sprawa. Trudno jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że szeroka gama dostępnych wariantów i parametrów potrafi wprawić w zakłopotanie. Jak więc dobrze wybrać kartę graficzną?

Podzespoły dostępne w tej części naszego sklepu internetowego podzieliliśmy na trzy części: modele do zastosowania profesjonalnego, modele wykorzystujące układy NVIDIA GeForce i AMD Radeon, a także akcesoria. Jaka jest różnica pomiędzy dwiema pierwszymi grupami produktów? Pierwszą z nich można określić jako gamingową, chociaż układy te sprawdzą się nie tylko w przypadku gier. Są one bardzo dobre do użytku osobistego. Z kolei modele profesjonalne przeznaczone są – tak jak wskazuje nazwa – do zastosowań profesjonalnych. Wykorzystuje się je na przykład do zaawansowanej obróbki zdjęć i pracy nad materiałami multimedialnymi w wysokiej rozdzielczości.

Najlepsza karta graficzna do gier

O czym pamiętać przy zakupie układu GPU do gier? Przede wszystkim upewnij się, że jest on kompatybilny z najnowszymi standardami - należą do nich na przykład techniki skalowania obrazu, a także ray tracing. Zwróć też uwagę na pojemność pamięci RAM (4 GB lub więcej), obsługiwaną rozdzielczość, a także rodzaj chłodzenia.

Model tańszy czy droższy? Zastanów się, jakich parametrów potrzebujesz

Bardzo tania karta graficzna nie będzie najlepszym wyborem, jeśli szukamy wydajnego wariantu do zastosowania profesjonalnego, ale dobrze sprawdzi się, jeśli nie mamy dużych wymagań. Po modele z wyższej półki cenowej sięgają osoby potrzebujące czegoś o bardzo wysokich parametrach.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego sklepu internetowego i sprawdzania dostępności produktów.

Produkt dodany do porównania