Filtry (1 product)
Active filters

Price

4 080,00 zł - 4 095,00 zł

Brand

Categories

Anteny i akcesoria

Kategoria Anteny i akcesoria to miejsce, gdzie można znaleźć szeroki wybór produktów służących do wzmocnienia sygnału sieciowego oraz zwiększenia zasięgu sieci bezprzewodowej.

W ofercie sklepu dostępne są anteny wewnętrzne i zewnętrzne, przeznaczone dla różnych rodzajów sieci, takich jak Wi-Fi, LTE czy DVB-T. Anteny wewnętrzne są idealne do stosowania w pomieszczeniach, gdzie sygnał jest słaby lub zniekształcony, a anteny zewnętrzne są przeznaczone do montażu na dachu lub elewacji budynku, co pozwala na zwiększenie zasięgu sieci na większym obszarze.

W kategorii znajdują się również inne akcesoria sieciowe, takie jak przedłużacze antenowe, rozgałęźniki sygnału, wzmacniacze, filtry, zasilacze i wiele innych, które pozwalają na dostosowanie sieci do konkretnych potrzeb użytkownika.

Anteny i akcesoria sieciowe w sklepie są łatwe do instalacji i kompatybilne z wieloma urządzeniami, takimi jak routery, modemy czy karty sieciowe. Wybór odpowiedniej anteny i akcesoriów pozwala na uzyskanie lepszej jakości sygnału, zwiększenie zasięgu sieci oraz poprawę stabilności połączenia.

W sklepie internetowym dostępne są produkty różnych marek i cen, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnych potrzeb i budżetu. Anteny i akcesoria sieciowe to niezbędne elementy każdej sieci, które pozwalają na uzyskanie jak najlepszej jakości połączenia oraz wygodnego korzystania z Internetu.

Produkt dodany do porównania