Filtry (5 products)
Active filters

Price

120,00 zł - 6 480,00 zł

Brand

Categories

Przełączniki KVM

Kategoria Przełączniki KVM to miejsce, gdzie można znaleźć urządzenia pozwalające na kontrolę wielu komputerów za pomocą jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora. Przełączniki KVM są szczególnie przydatne w biurach, gdzie pracuje się na wielu komputerach naraz, lub w środowiskach serwerowych, gdzie wymaga się szybkiego i łatwego dostępu do wielu serwerów.

W ofercie sklepu można znaleźć różne modele przełączników KVM, w tym modele z jednym lub wieloma portami, co pozwala na podłączenie do kilku urządzeń jednocześnie. Dostępne są również modele z różnymi rodzajami połączeń, takimi jak USB, PS/2, HDMI, VGA czy DVI, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkownika.

Przełączniki KVM są łatwe w instalacji i obsłudze, a dzięki temu, że działają na zasadzie przełączania między urządzeniami, nie wymagają dodatkowych sterowników ani oprogramowania. W sklepie dostępne są modele zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych, zapewniające łatwe przełączanie między wieloma komputerami i serwerami.

Przełączniki KVM to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują łatwej i wygodnej kontroli wielu urządzeń komputerowych jednocześnie. Produkty w tej kategorii oferują doskonałą jakość, wysoką wydajność i atrakcyjną cenę, co czyni je idealnym wyborem dla każdego użytkownika, który potrzebuje profesjonalnego i niezawodnego rozwiązania do kontroli wielu komputerów.

Produkt dodany do porównania