Filtry (10 products)
Active filters

Price

810,00 zł - 26 205,00 zł

Brand

Categories

Systemy NAS

Kategoria Systemy NAS (Network Attached Storage) to miejsce, gdzie można znaleźć urządzenia służące do przechowywania i udostępniania danych w sieci komputerowej. Systemy NAS to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują centralnego magazynu danych, do którego można mieć dostęp z wielu urządzeń jednocześnie.

W ofercie sklepu dostępne są różne modele systemów NAS, które mogą obsługiwać różne ilości dysków twardych. Istnieją modele dla użytkowników domowych, które obsługują jedno lub dwa dyski, a także modele dla firm, które mogą obsługiwać nawet kilkadziesiąt dysków twardych. Systemy NAS są kompatybilne z różnymi interfejsami dysków twardych, takimi jak SATA, SAS i SSD, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla potrzeb użytkownika.

Systemy NAS są łatwe w instalacji i konfiguracji, a większość z nich oferuje wiele funkcji, takich jak backup danych, serwer multimediów, serwer plików, czy udostępnianie drukarek w sieci. Niektóre modele posiadają również funkcje kontroli dostępu, dzięki którym można zabezpieczyć przechowywane dane przed nieautoryzowanym dostępem.

W sklepie internetowym dostępne są systemy NAS różnych marek i cen, co pozwala na wybór najlepszego rozwiązania dla konkretnych potrzeb i budżetu. Dzięki systemom NAS, użytkownicy mogą mieć łatwy i wygodny dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i urządzenia w sieci, co czyni je niezwykle przydatnymi w każdym domu czy firmie.

Produkt dodany do porównania